Hírek
2019. Március 19. 13:38, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Túl sok volt a felelőtlen autós Esztergomban és a térségben is
A rendőrök 140 szabályszegővel szemben intézkedtek Esztergomban, Kisbéren és Tatán a minap.
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (TISPOL) Műveleti csoportjának terve alapján március 11. és 17. között országszerte fokozott ellenőrzéseket tartottak a rendőrök.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság csatlakozva az országos kampányhoz, Esztergomban, Kisbéren és Tatán tartott közlekedésbiztonsági ellenőrzést. Tatán polgárőrök is részt vettek az akcióban. A háromnapos ellenőrzés során a rendőrök elsősorban a járművezetőket ellenőrizték, kiemelt figyelmet fordítva a biztonsági öv, a gyermekbiztonsági rendszer (gyermekülés) használatára.
Az akció idején a rendőrök 140 szabályszegővel szemben intézkedtek, akik közül 83-an nem használták a biztonsági övet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
