Hírek
2018. Július 13. 12:40, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Újabb balesetek: egy Esztergomban, egy Piliscséven

Az esztergomi tűzoltók két esethez is vonultak az elmúlt 24 órában. Csütörtökön este Esztergomban, pénteken Piliscséven történt baleset.
Két személyautó ütközött csütörtök este Esztergomban. A műszaki mentéshez az esztergomi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik a felderítést követően áramtalanították a járműveket. Az egység a kocsikat az út szélére vontatta, a forgalmi akadályt megszüntette.
A balesetben ketten könnyebb sérülést szenvedtek.
Péntek reggel az esztergomi hivatásos tűzoltók Piliscsévre vonultak, ahol egy személykocsi árokba csapódott és akadályozta a forgalmat akadályt képzett. A járműben egy fő utazott, aki könnyű sérüléseket szenvedett, őt a mentők kórházba szállították.
Az egység a járművet áramtalanította, segített a sérültet a mentőautóhoz vinni, majd átadta a helyszínt a rendőrségnek.
Az elmúlt napok esetei:
Három autó ütközött Dorog és Tokodaltáró közt
Újabb részletek a szörnyű halálos balesetről - Kiderült az oka – FOTÓK és VIDEÓ
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.