Hírek
2019. Szeptember 24. 05:01, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Újabb részletek a nyergesi halálos vonatgázolásról

Egy 55 éves, dorogi férfi vesztette életét.
Halálos baleset történt hétfőn 14 óra körül Nyergesújfalun az ipari parknál lévő vasúti átjáróban. A rendőrség az elsődleges vizsgálatok után közölte, hogy egy 55 éves dorogi férfi biciklizett a 10-es számú főúttal párhuzamos kerékpárúton. A 10-es út és az Ipar út kereszteződésében balra kanyarodott, és a fénysorompó tilos jelzése ellenére ráhajtott a vasúti átjáróra.
A Lábatlan irányába közlekedő mozdony az ütközést már nem tudta elkerülni, a kerékpáros férfi a helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit az Esztergomi Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Helyi
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.