Hírek
2020. Június 11. 18:11, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újabb vonatgázolás történt megyénkben
Halálra gázolt egy gyalogost egy tehervonat Tatán az Agostyáni utcai átjáróban - közölte a Mávinform csütörtök délután az MTI-vel.
A közlemény szerint az átjárónál a sorompó jól működött, az autósok és a gyalogosok felé tiltó jelzést adott.
A tehervonat szerelvénye a helyszínelés idejére elzárja az Agostyáni utcai és az Újhegyi utcai átjárót is, ezért a rendőrség az autósokat a városon belül más útvonalakra tereli.
A vonatok Tatabánya és Tata között csak egy vágányon járnak, a hegyeshalmi vonalon 10-20 perccel nő a menetidő a helyszínelés befejezéséig - tették hozzá.
Korábbi cikkek:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

