Hírek
2017. Szeptember 18. 14:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Újféle droggal kereskedett egy kecskeméti nő
Őrizetbe vettek a dabasi rendőrök egy kecskeméti nőt, aki a gyanú szerint új pszichoaktív anyaggal kereskedett - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A 46 éves nőt pénteken igazoltatták a rendőrök Tatárszentgyörgyön, ennek során a nála lévő cigarettás dobozban, 13 csomagban fehér port találtak. A por az előzetes vegyészszakértői vélemény szerint új pszichoaktív anyagnak minősül.
A rendőrség adatai szerint a gyanúsított kereskedett a kábító hatású anyaggal, fiatalkorúnak is adott át a tiltott szerből.
A Dabasi Rendőrkapitányság az ügyben új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett gyanúja miatt indított eljárást.
A közlemény szerint a rendőrök az előállítás után őrizetbe vették a nőt, akinek az illetékes bíróság vasárnap elrendelte az előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
