Hírek
2020. Október 12. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők
Újra a kormány tagjainak tehetnek fel azonnali kérdéseket a képviselők hétfőn az Országgyűlésben.
A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, majd két órában azonnali kérdések hangzanak el.
A Ház előző héten két napot ülésezett, és az orvosok jelentős mértékű, jövőre induló, többlépcsős béremeléséről is döntött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
