Hírek
2020. November 23. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn újra azonnali kérdéseket tehetnek fel a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A parlament aktuális ülésének utolsó, hatodik napja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amit az azonnali kérdések követnek két órában.
A Ház előző hét kedden több adóváltoztatásról is döntött, emellett elfogadták a tavalyi költségvetés zárszámadását és új törvényt hoztak a családi gazdaságokról. Az Országgyűlés egy nappal később az alaptörvény kilencedik módosításáról, valamint a választási törvény változtatásáról tartott általános vitát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
