Városlista
2025. augusztus 16, szombat - Ábrahám

Hírek

2017. Április 29. 04:00, szombat | Helyi
Forrás: mti - fotó: parkerdo.hu

Újra látogathatók a Pilisi Parkerdő turistaútjai

Újra látogathatók a Pilisi Parkerdő turistaútjai

A Pilisi Parkerdő Zrt. a múlt heti extrém csapadék- és hóhelyzet miatt lezárt turistautak többségét megtisztította és megnyitotta a látogatók előtt. A Rám-szakadék továbbra is zárva marad, várhatóan a jövő hét végéig

- tájékoztatta a társaság pénteken az MTI-t. Lomniczi Gergely szóvivő közölte: az Országos Kéktúra lezárt szakaszai is újra járhatók. A túraútvonalak már nem balesetveszélyesek, de az erdőgazdaság felhívja a kirándulók figyelmét, hogy ne térjenek le a jelzett utakról, vigyenek magukkal hagyományos térképet és felszerelésüket az előrejelzések figyelembe vételével állítsák össze.

Az erdőgazdaság webkamerákat üzemeltet a Pilis-tetőn, a Prédikálószéken és a Hármashatár-hegyen, a felvételek alapján a kirándulók megalapozottabb döntést hozhatnak indulás előtt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Helyi

Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok

Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.

2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi

KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK

A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi

Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa

Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.