Hírek
2022. Május 29. 14:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vascsővel ütötte arcon egy mobil miatt
Egy eltűnt mobiltelefon miatt kezdett verekedésbe két férfi a fővárosban. Őrizetbe vették őket.
Testvérével, S. Józseffel indult lánya eltűnt mobiltelefonjának felkutatására S. Ernő május 18-án a IX. kerületben. A férfiak két régi ismerősüket gyanúsították a telefon ellopásával, akiket kérdőre is vontak, de mivel a „gyanúsítottak” tagadtak, vitába keveredtek. S. Ernő a vita során egy csővel arcon ütötte az egyik férfit, akinek eltört az arccsontja – közölte a rendőrség.
Az esettel kapcsolatban a IX. Kerületi Rendőrkapitányságon önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett miatt indítottak eljárást.
A két férfit a rendőrök elfogták, az 55 éves S. Ernőt önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett, a 63 éves S. Józsefet önbíráskodás bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgatták ki. A testvérpárt őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására, amit a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
