Hírek
2018. Szeptember 23. 13:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Vb-ezüstöt szerzett a dorogi táncos

Világbajnoki 2. helyezett lett felnőtt férfi street szólóban Csehországban a minap a dorogi Kenyeres Bendegúz.
Országos tv-ben mutatkozott be Dorog négyszeres világbajnok breaktáncosa - írtuk nemrégiben videóval együtt Kenyeres Bendegúzról, aki már akkor a vb-re készült.
Az elmúlt napokban a csehországi világbajnokság mutatta meg tánctudását a fiatal tehetség, aki a második helyet szerezett a vb-n - tudatta az esztergomi Carmen Tánc SE.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.