Hírek
2013. Május 16. 08:50, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp/fotók: esztergom.hu
Végre kátyúzás Esztergomban
Esztergomban több útszakaszon is kátyúznak a szakemberek, akik egyelőre csak a legrosszabb állapotban lévő utakat javítják. A városvezetés terve, hogy minden körzetben kijavíttassa a kritikus útszakaszokat.
Sok helyen a városban egyszerűen gyalázatosak az utak, most azonban több utcát járva is kissé fellélegezhetünk, vagy éppen az óriási kátyúk eltűnése után kezdhetünk majd újra arra közlekedni. A tengelytörő gödrök ugyanis több ütemben eltűnnek, igaz a munkálatok egyelőre csak néhány utcát érintenek. Elsőként az egész Arany János utca karbantartása zajlik le, majd a Jókai és Eötvös utca közötti szakasz, de eltűnnek a kátyúk az Árpád utcából és az Erzsébet királyné útjáról is.

Mindezek után a városvezetés elképzelése, hogy az anyagi lehetőségektől függően fokozatosan eltűnjenek a kátyúk az egyes körzetek legkritikusabb útszakaszairól.
Az érintett utakon az autósok számíthatnak forgalomkorlátozásra!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával

