Hírek
2022. December 02. 09:00, péntek |
Belföld
Forrás: Ügyészség
Verekedés a parkolóban - videóval
A Szigetvári Járási Ügyészség négy férfival szemben emelt vádat, akiknek verekedését biztonsági kamera rögzítette.
A vádirat szerint az egyik vádlott többszörösen büntetett előéletű, 2022 márciusában szabadult börtönbüntetéséből. Szabadulása után alig három héttel Szigetváron, egy parkolóban ittas állapotban összeszólalkozott három másik férfival. Szidalmazta és verekedésre szólította fel őket. A férfiak kölcsönösen szidalmazták egymást, majd ketten többször megütötték az ittas férfit, aki ettől a földre került. A negyedik férfi ekkor több alkalommal belerúgott. Az ittas férfi felállt, ő is többször megütötte a másik három vádlottat, miközben továbbra is szidalmazta őket.
A verekedést egy üzlet biztonsági kamerája rögzítette, amely itt tekinthető meg.
A férfiakat csoportosan elkövetett garázdaság bűntettével vádolja az ügyészség. A bűncselekmény büntetési tétele három évig terjedő szabadságvesztés.
A négy vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szigetvári Járásbíróság fog dönteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának
Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.
