Hírek
2018. Szeptember 13. 13:38, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Világbajnokságon küzd Hugi néni - FOTÓK
Szekeresné Wieland Ilona, Hugi néni, a Dobó gimnázium korábbi testnevelőtanára jelenleg Spanyolországban a szenior atlétikai világbajnokságon versenyzik a világ számos rutinos versenyzőjével.
Többek közt egykori tanítványai, barátai, sporttársai is drukkolnak neki. Egy óriási teljesítmény tőle a szenior atlétikai világbajnokságon való részvétel, a vb-n pedig az eredmények mellett természetesen magáért, Magyarországért és persze Esztergomért is küzd.
FRISSÍTVE:
12. hely 400 m 1:26 29mp
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

