Hírek
2019. Július 06. 11:17, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Volt apósától lopott
Az esztergomi nyomozók befejezték a vizsgálatot az 51 éves férfi ellen.
Az ajtót kifeszítve jutott be volt apósa házába J. Csaba január 17-én. A férfi körülnézett a házban, magához vett közel 20 kilogramm rézkábelt, egy elemlámpát, szerszámokat és készpénzt, majd távozott a helyszínről. A sértett még aznap észrevette a lopást és feljelentést tett a rendőrségen. Az esztergomi nyomozók rövid időn belül azonosították és január 23-án gyanúsítottként kihallgatták az elkövetőt. J. Csaba elismerte a bűncselekmény elkövetését. Elmondta, hogy a rezet és a szerszámgépeket is eladta, az értük kapott pénzt pedig elköltötte. A férfi ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság az ügyben a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az Esztergomi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.
