Hírek
2018. Január 11. 11:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy kocsi Körmendnél
Személyvonattal ütközött egy gépkocsi csütörtökön délelőtt Horvátnádalja és Körmend között egy vasúti átjáróban - közölte a GYSEV szóvivője az MTI-vel.
Rázó László tájékoztatása szerint az autó a fénysorompó tilos jelzése ellenére hajtott a vasúti átjáróba, ahol összeütközött a Szentgotthárdról Szombathelyre közlekedő személyvonattal. A balesetben a gépkocsiban ülő két ember közül az egyik könnyű sérülést szenvedett.
Hozzáfűzte: a vonatforgalom a baleseti helyszínelés miatt áll, az utasokat Körmend és Szentgotthárd között vonatpótló autóbuszok szállítják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is

