Hírek
2011. Augusztus 27. 07:45, szombat |
Sport
Forrás: HírTV
Webberé a második szabadedzés
Mark Webber nyerte a Formula-1-es Belga Nagydíj második szabadedzését. A Red Bull pilótája mögött Fernando Alonso végzett Ferrarijával, illetve Jenson Button a McLarennel.
A tréning alatt egy kis szünettől eltekintve folyamatosan esett az eső - a szombati időmérőn, illetve a vasárnapi futamon is hasonló időjárás várható. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
