Hírek
2013. Január 31. 14:14, csütörtök |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Eltűnt 15 éves esztergomi lányt keres a rendőrség

Eltűnt, ezért keresi az esztergomi rendőrség a 15 éves Trekács Bianka esztergomi lakost, aki még tavaly december 23-án ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem ad magáról.
Trekács Bianka fehér bőrű, körülbelül 70 kilogramm, 170 centiméter magas, fekete egyenes vállig érő haja van, szeme barna. Utolsó ismert ruházata világosbarna bokáig érő cipő, fekete farmernadrág, mintás sötét színű blúz és bordó átmeneti kabát.
Különleges ismertetőjele, hogy az orrában piercinget visel.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri Trekács Bianka megtalálásában. Aki felismeri, tartózkodási helyéről információval rendelkezik, haladéktalanul hívja a 107-es vagy 112-es segélyhívók valamelyikét, vagy bejelentés tehető bármely rendőrnél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.