Hírek
2013. November 04. 08:33, hétfő |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Levette a rendszámot, tankolt, elhajtott, de elkapták a bedrogozott esztergomi férfit
Tankoláskor levette autójáról a rendszámot, de a rendőrök így is megtalálták az esztergomi tolvajt múlt héten. A férfi többször is fizetés nélkül hajtott el, ráadásul kábítószert is fogyasztott.
Tankolást követően fizetés nélkül hajtott el N. József egy esztergomi töltőállomásról november elsején. Az esztergomi rendőrök azonosították és elfogták őt. A kutas bejelentése szerint a fehér színű személygépkocsi és vezetője nem először járt náluk. Október 28-án is ott tankolt és akkor sem fizette ki a járműbe töltött benzint. Hatósági jelzés egyik esetben sem volt az autón, a kocsi vezetője a bűncselekmény elkövetése előtt leszerelte mindkettőt. November elsején a töltőállomás dolgozójának volt annyi ideje, hogy az ülésre helyezett rendszámtáblát megfigyelje és megjegyezze a betűket és számokat, melyeket az egyenruhásoknak is elmondott.
Az esztergomi járőrök a városban észlelték a keresett autót, melyre használója visszaszerelte a rendszámtáblákat. Követték a férfit, aki ismét egy benzinkút felé vette az irányt. N. József tankoláshoz készülődött, mikor elfogták a rendőrök. A hatósági jelzés ismét hiányzott a kocsiról. Mivel a járműve tele volt üzemanyaggal, ezúttal a nála lévő benzines kannákat akarta megtölteni. A férfit a rendőrök előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra, ahol vele szemben kábítószer gyorstesztet alkalmaztak, mely pozitív eredményt mutatott. A 27 éves N. József ellen – szabadlábon hagyása mellett – járművezetés bódult állapotban vétség, kábítószer birtoklása vétség és üzletszerűen elkövetett lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az Esztergomi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
