Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2018. Február 21. 04:59, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Elütött egy kisfiút egy mikrobusz az Árok utcában – Tanúkat várnak!!!

Elütött egy kisfiút egy mikrobusz az Árok utcában – Tanúkat várnak!!!

Az Esztergomi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya eljárást folytat közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt.

Február 8-án 17 óra 35 perckor Esztergom Árok utca 44. szám előtti gyalogos-átkelőhelyen egy Ford Tranzit típusú mikrobusz elütött egy kisfiút.

Az Esztergomi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya várja annak a körülbelül 30-40 év közötti szőke nőnek a jelentkezését, aki a balesetkor egy világos esernyővel a helyszínen tartózkodott, látta a balesetet és őt az elütött gyermek el is sodorta. Várja továbbá mindazon személyek jelentkezését, akik a nőről információval szolgálnak, vagy látták a balesetet hívja a 06/34-517-777-es telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, valamint a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén, vagy írjon a komarommrfk@komarom.police.hu e-mail címre.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi

A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket

A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.