Hírek
2017. Március 28. 15:39, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Halálos vonatgázolás az esztergomi vonalon Piliscsabánál

Elgázolt egy ismeretlen személyt Pilisvörösvár és Piliscsaba között egy Budapestre tartó személyvonat hétfőn késő este. Lapinformációk szerint a mentők hiába próbálták meg újraéleszteni a sérültet, elhunyt.
A balesethez a Piliscsabai Önkéntes Tűzoltóság és a mentők siettek, aki megpróbálták újraéleszteni a vonat által elgázolt sérültet, de végül a kísérlet sikertelennek bizonyult. Egyelőre az áldozatról további információt nem közöltek.
A helyszínelés miatt hétfőn este 30-70 perces késésekre is számíthattak a vonattal közlekedők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.