Hírek
2018. Március 13. 13:12, kedd |
Helyi
Forrás: mti - fotók: police.hu
Ketten meghaltak egy balesetben Bajnánál
Két ember meghalt egy teherautó és egy személyautó ütközése után a Bajna és Szomor közötti úton kedden reggel - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese
Káli Sándor tájékoztatása szerint a személyautó négy utasa közül ketten elhagyták a kocsit. Ketten beszorultak és elvesztették az eszméletüket, a tűzoltók már élettelen állapotban szabadították ki őket az összeroncsolódott járműből.
A teherautó vezetője és a személykocsi egyik utasa könnyű, a másik utas súlyos sérüléseket szenvedett.
Az esethez a bajnai és a nyergesújfalui hivatásos tűzoltók vonultak ki. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.


Korábbi cikk:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
