Hírek
2017. Január 03. 08:29, kedd |
Helyi
Forrás: katasztrófavédelem
Kidöntött egy villanyoszlopot egy autós Dorogon
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó hétfő este Dorognál, az Esztergomi úton, a vasúti átjáró közelében.
Az ütközés következtében az oszlop az úttestre dőlt, de a vezetékek nem szakadtak le. Az áramszolgáltató szakemberei a szigetelt légvezetéket a szomszédos oszlopoknál levágták. Az esztergomi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet és az oszlopot kettévágták, majd a két darabot az úttestről eltávolították. A személyautót a helyszínről autómentő szállította el. A baleset során senki sem sérült meg.

Hétfőn Dorogon egy másik baleset is történt:
Átment a piroson és kitörte a vasúti sorompót Dorogon
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
