Hírek
2018. Szeptember 28. 14:28, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Kocsival ütközött a vonat – Késések az esztergomi vonalon

Baleset történt Pilisjászfalun pénteken délután az egyik vasúti átjáróban, emiatt pedig késésekre kell számítani az esztergomi vasútvonalon.
A balesetben információink szerint nem sérült meg senki, de mivel a helyszínelés miatt a vonat áll, így mindkét irányban késésekre kell számítani.
A MÁV nem sokkal 14 óra 30 előtt közölte: a Budapest-Esztergomi vonalon, Leányvár és Piliscsaba között péntek délután két órakor baleset történt. A jól működő fénysorompós vasúti átjárónál egy személyvonat oldalának ütközött egy személykocsi.
A két állomás között jelenleg szünetel a vonatközlekedés.
A vasúttársaság az utasok elnézését kéri - tette hozzá a közlekedési társaság.
Fotók: Effenberger Gergő
Kapcsolódó tartalom:
Motoros baleset történt Tokodaltárón
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.