Hírek
2018. Május 12. 09:20, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Még egy baleset a Dobogókői úton

Szalagkorlátnak ütközött egy fiatal sofőr pénteken a Dobogókői úton.
Egy 29 éves férfi közlekedett pénteken 15 óra 25 perckor egy BMW-vel az 1111-es számú úton Pilisszentlélek felől, Esztergom irányába. Haladása során a 27-es kilométerszelvényben, egy jobbra ívelő útkanyarulatban elvesztette uralmát a járműve felett és az úttest jobb oldalán található szalagkorlátnak ütközött, majd azt kitépve a partoldalon állt meg. A balesetben személyi sérülés nem történt.
Baleset történt a Dobogókői úton
Egy napig kiemelten traffiznak a rendőrök – Mutatjuk, hogy hol!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.