2024. május 7, kedd - Gizella

A férfiak az olaszokkal, a nők a spanyolokkal kerültek egy csoportba az Eb-n
2018. Március 07. 13:56, szerda | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott az olimpiai bronzérmes olaszokkal, míg a női többek között a házigazda Spanyolországgal került egy csoportba a júliusi Európa-bajnokságon.

Öt márka 16 versenyzője indul a Hungaroringen a kamion Eb-n
2017. Augusztus 24. 13:18, csütörtök | Sport

A tavalyihoz képest több, öt márka 16 versenyzője áll rajthoz a gyorsasági kamion Európa-bajnokság hétvégi fordulóján a Hungaroringen, ahol a kétszeres Eb-győztes Kiss Norbert futamgyőzelmekért száll harcba.

Európa-bajnokság Esztergomban – szurkoljunk a rögbis lányoknak
2017. Július 20. 05:04, csütörtök | Helyi

A magyar női rögbiválogatott lép pályára Esztergom szombaton és vasárnap a Frankarénában. A csapat 7-es rögbiben 7-es tornán csap össze európai csapatokkal.

Kajak-kenu Eb - Két arany és egy bronz a vasárnap délelőtti magyar termés
2017. Július 16. 13:01, vasárnap | Sport

A magyar versenyzők két arany- és egy bronzérmet nyertek vasárnap délelőtt a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az 500 méteres és férfi K-4 1000 méteres döntők során, amelyeket szakadó esőben bonyolítottak le.

Történelmi siker ért el Kiss Norbert a Slovakiaringen
2017. Július 16. 05:00, vasárnap | Sport

Kiss Norbert egy győzelmet és egy nyolcadik helyet szerzett a gyorsasági kamion Eb szombati versenynapján Diósförgepatonyban (Orechová Poton), a Slovakiaringen.

Európa-bajnoki bronzkapás – dobogón az esztergomi horgász
2017. Május 22. 12:34, hétfő | Helyi

Szenzációs hajrával megszerezte a harmadik helyet a magyar válogatott horgászcsapat, tagjaként az esztergomi Csöregi Balázzsal hétvégén lezajlott Európa-bajnokságon az olaszországi Cannalbianco-ban.

A feljutásért játszik a magyar rögbiválogatott Norvégiával
2017. Április 22. 05:00, szombat | Sport

Nagy lépést tehet a csoportgyőzelem, ezáltal a feljutás felé a magyar rögbiválogatott, ha szombaton legyőzi Norvégiát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat második konferenciájának északi csoportjában.

A feljutásért játszik a magyar rögbiválogatott Norvégiával Esztergomban
2017. Április 21. 17:33, péntek | Helyi

Nagy lépést tehet a csoportgyőzelem, ezáltal a feljutás felé a magyar rögbiválogatott, ha szombaton legyőzi Esztergomban Norvégiát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat második konferenciájának északi csoportjában.

Rögbi Európa-bajnokság Esztergomban
2016. Szeptember 17. 00:00, szombat | Helyi

Szeptember 17-én és 18-án Esztergomban U18-as 7s Trophy Európa-bajnokságon lép pályára a magyar válogatott.

Könyv jelent meg a magyar válogatott Eb-szerepléséről
2016. Július 21. 07:40, csütörtök | Sport

A CSAPAT 2016 címmel mindössze tíz nappal a döntő lefújása után könyv jelent meg az idei labdarúgó Európa-bajnokságról, melynek középpontjában a magyar válogatott franciaországi szereplése áll.

EURO-2016 - A magyar-portugált a legjobb öt meccs közé választották
2016. Július 20. 15:20, szerda | Sport

A magyar-portugált a franciaországi Európa-bajnokság legjobb öt mérkőzése közé választotta a kontinentális szövetség (UEFA).

Német versenyző nyerte meg a Rubik-kocka Európa-bajnokságot
2016. Július 18. 07:40, hétfő | Bulvár

Philip Weyer német versenyző nyerte meg az idei Rubik-kocka Európa-bajnokságot, amely vasárnap fejeződött be a Prága melletti Radotínban.