2024. április 24, szerda - György

Hírek

Konkoly Zsófia ezüstérmes 200 vegyesen a paralimpián
2021. Szeptember 01. 15:41, szerda | Sport

Ezüstérmet nyert Konkoly Zsófia 200 méteres vegyesúszásban az S9-es kategóriában a tokiói paralimpia szerdai napján.

Rasovszky ezüstérmes nyíltvízi úszásban
2021. Augusztus 05. 08:33, csütörtök | Sport

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.

A vitorlázó Berecz Zsombor ezüstérmes lett Tokióban
2021. Augusztus 03. 08:46, kedd | Sport

A Finndingiben szereplő Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett kedden a tokiói olimpián.

Világkupa ezüstöt szerzett a tokodi Torba Erik
2020. December 15. 04:49, kedd | Helyi

Mindkét magyar döntős, Torba Erik és Szőke Alex is ezüstérmet szerzett a belgrádi birkózó egyéni világkupa-viadal hétfői versenynapján, melyen Kecskeméti Krisztián az ötödik helyen végzett.

Újabb nagy sikereket értek el Fighting Kempo versenyzői
2020. Február 25. 05:02, kedd | Helyi

Február 22-én Zalaegerszegen szerepeltek több szervezet által rendezett Nemzetközi Kick-box versenyen az Esztergom-Kertvárosi Fighting Kempo Pokorni Team Se versenyzői.

Csak a dícséret hangján beszélhetünk
2019. Június 06. 18:18, csütörtök | Helyi

Az Esztergomi Vitéz Lányok irtózatos erős szezonon (2018-19) vannak túl, most jön a ráadás móka Klagenfurtban az UWG június 20-23 U18 és U15 korcsoportokban.

Tokodi ezüstérem a birkózó vb-n!
2018. Október 26. 22:13, péntek | Helyi

Ezüstérmes lett Korpási Bálint óriási küzdelem után a budapesti birkózó-világbajnokságon pénteken.

Két arany, két ezüst az egri fekvenyomó világbajnokságról – VIDEÓVAL
2018. Szeptember 25. 05:00, kedd | Helyi

Óriási eredményt értek el Egerben a fekvenyomó vb-n az esztergomi sportolók, köztük a rutinos masters versenyzők a napokban.

Világkupa ezüstérmes lett Szabó Evelin karatés
2018. Augusztus 29. 14:31, szerda | Helyi

Második helyezést ért el Szabó Evelin, a magyar karate válogatott csolnoki versenyzője a hétvégén a Leicesterben rendezett Világkupán.

Ezüstérmesek a magyar lányok a röplabda Európa Ligában
2018. Június 16. 09:04, szombat | Sport

A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Bulgária csapatától, így ezüstérmet szerzett az arany Európa Liga budapesti négyes döntőjében.

Magyar ezüstérem a párizsi lovastorna világkupán
2017. December 10. 05:00, vasárnap | Sport

Bence Balázs a második helyen végzett a párizsi lovastorna világkupán.

Várakozáson felül teljesített a magyar póló-csapat
2017. Július 31. 14:58, hétfő | Belföld

Märcz Tamás szerint a közvélemény és a szakma szempontjából is várakozáson felül teljesített a magyar férfi vízilabda-válogatott azzal, hogy a második helyen végzett a vasárnap véget ért 17. vizes világbajnokságon.