2017. Július 25. 07:17, kedd | Sport

Ezüstérmet nyert a magyar férfi kardválogatott a lipcsei vívó-világbajnokságon.

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a női tőrcsapat
2016. Szeptember 17. 19:16, szombat | Sport

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Hajmási Éva összeállítású magyar válogatott ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók tőr csapatversenyében a paralimpia pénteki napján, miután a döntőben 45-28-ra kikapott Kínától.

Paralimpia 2016 - ezüstérmes 1500 méteren az esztergomi edző tanítványa
2016. Szeptember 16. 17:04, péntek | Helyi

Biacsi Ilona nagyszerűen versenyezve ezüstérmet szerzett a T20-as kategória 1500 méteres síkfutó számában a riói paralimpia pénteki napján. Ikertestvére, Bernadett az ötödik helyen végzett

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka ezüstérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 11. 08:39, vasárnap | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Rio 2016 - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2016. Augusztus 13. 09:08, szombat | Sport

Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián.