2024. április 27, szombat - Zita

Nagy változások a dzsúdóban
2016. December 11. 16:36, vasárnap | Sport

Januártól új szabályokat vezet be a Nemzetközi Cselgáncs Szövetség (IJF), melyek értelmében egyebek között a nőiekhez hasonlóan a férfi mérkőzések is négy percre rövidülnek.

2012. December 19. 09:00, szerda | Helyi

Judo: Esztergom-Leányvár közösen verhetetlen

Együtt nyerte a Tokodaltárón tizenhét egyesületet felvonultató Mikulás Kupát az esztergomi és leányvári judo csapat a minap. A két klub összesen 20 arany, 14 ezüst és 14 bronzérmet gyűjtött be.

2012. Október 09. 08:10, kedd | Helyi

Olaszországban is a legjobbak a leányváriak

Két nemzetközi csapatbajnoki címet is szerzett a Leányvári Judo SE a közelmúltban, a sportolók egy olasz tornán a nők és a férfiak között is nyertek. Emellett két magyar bajnoki címet is bezsebelt a klub a közelmúltban.

2012. Október 05. 11:32, péntek | Helyi

Judo: Európa-bajnoki bronz Leányvárra

Bronzérmet szerzett múlt hétvégén poreci junior Európa-bajnokságon Szabó Katinka, a Leányvári SE cselgáncsozója. A fiatal versenyző az 57 kilogrammosok mezőnyében remekelt.

2012. Szeptember 26. 17:00, szerda | Helyi

Éremeső, kitüntetések – taroltak judosaink

Két versenyen is részt vettek a közelmúltban a Leányvári Judo SE és az Esztergomi Judo Klub sportolói. A két egyesület közösen szerepelt Tatabányán és Tokodaltárón is jó néhány fényes érmet bezsebelve.

2012. Május 15. 07:19, kedd | Sport

Taroltak cselgáncsozóink az Eb-n

Tizenöt érmet – két aranyat, öt ezüstöt és nyolc bronzot – szereztek a magyar cselgáncsozók hétvégén a lengyelországi Opolében rendezett masters Európa-bajnokságon.

2011. Október 28. 07:41, péntek | Sport

Európa-bajnokságra utazik a PVSK dzsúdósa

Kersics Dávidot, a Pécsi Vasutas Sportkör sportolóját jelölte a a Magyar Judo Szövetség a november 18-és 20 között zajló U23-as Európa-bajnokságra.