2024. május 9, csütörtök - Gergely

Címvédés az Ister-Granum Kupán
2018. Január 29. 10:55, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben segíti a környékbeli felnőtt focicsapatok tavaszi felkészülését az Ister-Granum teremtornával. Idén már a hatodik kupa várta a labdarúgókat.

Hazaiaké a kupa a Ligeti Ferenc Öregfiúk Emléktornán - VIDEÓVAL
2018. Január 24. 06:56, szerda | Helyi

Sárisáp egyes számú csapata nyerte meg a minap az idén már hetedik Ligeti Ferenc Öregfiúk Emléktornán.

Zaklatási botrány - lemondott az Amerikai Torna Szövetség több vezetője
2018. Január 23. 07:32, kedd | Külföld

Benyújtotta lemondását az Amerikai Torna Szövetség (USAG) igazgatótanácsának több tagja a hosszú ideje gyűrűző szexuális zaklatási botrányok miatt.

Nézőcsúcs a sporiban az Osvald Béla Kupán
2018. Január 08. 05:00, hétfő | Helyi

Folytatódott a Pézsa Tibor Sportcsarnokban az a hagyományos rendezvénysorozat, amelyet minden évben megrendeznek a csarnok munkatársai, elsősorban utánpótlás csapatok számára.

Ezüstös Esztergom - a legifjabbak meccseltek a spori Tarnóczi Kupáján
2017. November 21. 10:03, kedd | Helyi

Teltház zajlott le vasárnap az esztergomi Pézsa Tibor sportcsarnokban a 8-9 éveseknek kiírt Tarnóczi Kupa. A térség csapatai közül Esztergom az ezüstérmet szerezte meg.

Villámtornán hazai pályán a kézis lányok – Szurkoljunk!
2017. Augusztus 22. 08:42, kedd | Helyi

Már az NB II-re készülnek az esztergomi kézis lányok.

Focitorna tizedszer Borbély Zoltán emlékére Esztergomban - FOTÓK
2017. Július 06. 14:43, csütörtök | Helyi

A sport és az emlékezés jegyében telt a csütörtök délelőtt Esztergomban a RCH pályán, ahol a rendőrség rendezett emléktornát Borbély Zoltán tiszteletére.

Hagyományteremtő kézis kupán küzdöttek az iskolások
2017. Április 26. 08:23, szerda | Helyi

Kézilabda tornát szervezett a környékbeli iskolások számára az Esztergomi Vitézek kézilabda szakosztálya a minap. A hagyományteremtő kupát ezúttal a dorogi Petőfi iskola diákjai nyerték meg.

Nyereménybelépőkért teremben vitézkedtek a fiatal rögbisek
2017. Március 06. 08:07, hétfő | Helyi

Több korosztályban, több mint 110 rögbis lépett pályára a közelmúltban az Esztergomi Vitézek teremtornáján. A megmérettetésen négy helyi iskola tanulói léptek pályára.

A Mindszenty csapata nyerte a Szén-kupát
2017. Február 15. 09:51, szerda | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 9 iskola nevezett be a rendezvényre, végül a tornát a Mindszenty alakulata nyerte meg.

Összecsaptak a fiatalok a spori idei legnagyobb kupáján
2017. Január 16. 11:22, hétfő | Helyi

Minden évben január elején rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok a Kertműves Kupát, U-19-es csapatok számára. Idén is 16 csapat nevezését fogadták el a rendezők.

Nyolcadszor teniszeztek lábbal a Magyar György tornán Esztergomban
2017. Január 03. 11:57, kedd | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok utolsó rendezvénye minden évben a páros lábtenisz torna.