2018. Január 08. 10:21, hétfő | Helyi

Lezajlott a 2017-es Tratlon Díjkiosztó Gála január 6-án, melyen az esztergomi triatlonosok közül hét sportolót díjazott az országos szövetség.

Remekeltek triatlonosaink: 31 éves esztergomi klub, 37 versenyző, 24 érem
2017. Július 05. 08:51, szerda | Helyi

Rengeteg fényes érmet szereztek az Esztergomi Triatlon Klub ifjú tehetségei a hétvégi XXXI. Palóc Triatlon és Aquatlon versenyen Balassagyarmaton.

A Bátorfi Team csapata végigtekert Esztergomon
2017. Március 24. 17:44, péntek | Helyi

Triatlonosok és kerékpárosok, a Dr. Bátorfi-Agria KTK tagjai egy csapatépítő közös bringázáson vettek részt, így kerültek péntek kora délután Esztergom központjába.

Esztergomi sportoló az év triatlonosa, edzője az év trénere
2017. Január 10. 13:46, kedd | Helyi

Esztergomi sikerpáros: Sebők Klaudia bekerült a 2020-as Tokyoi Olimpiai Programba, miután a triatlonos lett 2016-ban is az Év Junior sportolója. Edzője Rendes Csaba pedig az év edzője lett ebben a korcsoportban a minap.

Fuss egy 1000-es Zolival idén is - VIDEÓVAL
2016. December 11. 05:00, vasárnap | Helyi

Idén is megrendezi a Fuss egy 1000-es Zolival jótékonysági futást a Mozdulj Rendes Alapítvány az esztergomi gyerekek ezreit úszni oktató sportember, triatlonosért, László Zoltánért. Rajt december 18-án 10 órakor!

Halálos tragédia a budapesti Ironmanen
2016. Augusztus 01. 11:51, hétfő | Belföld

Egy külföldi induló meghalt a hétvégén Budapesten rendezett Ironman 70.3 elnevezésű nemzetközi triatlonversenyt követően.

Esztergomi triatlonos éremeső Balassagyarmaton
2016. Július 19. 06:00, kedd | Helyi

Az Esztergomi Triatlon Klub versenyzői Heer Lajos vezetésével hősiesen helytálltak a XXX. Palóc Triatlon versenyen Balassagyarmaton július 15-17. között.

Rendes Csaba aranyéremmel debütált új klubjában
2013. Május 19. 08:00, vasárnap | Helyi

Megnyerte az Egerben rendezett országos triatlon bajnokság versenyét múlt héten Rendes Csaba. Az esztergomi sportoló ezzel aranyéremmel mutatkozott be új egyesületében, az Egri Triatlon Klubban.

2012. Május 25. 07:17, péntek | Sport

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.

2012. Május 08. 07:21, kedd | Sport

Nagy hajrá vár triatlonosainkra

Nem szerepeltek jól a magyar versenyzők a mexikói Huatulcóban hétvégén rendezett triatlon Világkupa-futamon, s így az olimpiai rangsorban jelenleg egyetlen férfi sincs kvótát érő helyen.

2012. Május 01. 14:15, kedd | Bulvár

Sári Évi: a fiúk szeretik, ha van mit fogni

Sári Évi együtt edz párjával, Kucsera Gáborral. Az olimpiára készülő fiatalember nem bánik kesztyűs kézzel a szerelmével, ha edzésről van szó, alaposan megizzasztja Évit.

2012. Április 28. 14:11, szombat | Sport

A defekt volt a legnagyobb ellenfél

Extrém időjárási körülmények között, óriási balszerencse miatt szorult ki a legjobb tízből az elsőéves junior Horváth Zsanett a triatlonozók Európa-bajnokságán az izraeli Eilatban.