2024. május 3, péntek - Tímea

Rosberg az F1 új világbajnoka – Hamilton nyerte az Abu-Dzabi Nagydíjat
2016. November 27. 16:39, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte az idei Forma-1-es világbajnokságot, miután a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjon másodikként ért célba háromszoros vb-győztes csapattársa, a brit Lewis Hamilton mögött.

Esztergomi világbajnoki érmek Németországban - VIDEÓVAL
2016. Október 21. 08:33, péntek | Helyi

Németországban Herzberg (Elster)-ben október 4-8 között zajlott le a WUAP Fekvenyomó Világbajnokság, melyen két esztergomi világbajnoki arany és egy ezüst érem született.

Japán Nagydíj - Rosberg nyert, világbajnok a Mercedes
2016. Október 09. 08:50, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, amelyen csapata biztosította világbajnoki címvédését a konstruktőrök között.

Esztergomi világbajnoki arany és Magyar Himnusz Szerbiában - VIDEÓVAL
2016. Szeptember 29. 10:54, csütörtök | Helyi

Szerbiában Knjazevac Culture Center-ben zajlott le szeptember 18. és 24. között a GPC Fekvenyomó Világbajnokság, amelyen Fonyódi György esztergomi testnevelő tanár Master 7 kategóriában világbajnok lett.

Esztergomi horgásszal világbajnok a magyar csapat
2016. Szeptember 19. 10:35, hétfő | Helyi

Világbajnoki címet szerzett a magyar horgászválogatott a hétvégén rendezett Nemzetek Horgász Világbajnokságán Plovdivban. A bulgáriai versenyen az esztergomi Csőregi Balázs kimagaslóan szerepelt.

Magyar csiliszósz lett a világbajnok Amerikában
2015. Július 19. 05:00, vasárnap | Külföld

Világbajnok lett a Spirit of Attila magyar csiliszósz Amerikában.

Földomlás, vasútindulás, borfesztivál, esztergomi világbajnok – Heti hírek
2014. Szeptember 29. 07:58, hétfő | Helyi

Földomlás történt Pilisvörösváron az Esztergom-Budapest vasútvonal munkáinál... Ocho Macho, Kowalsky, Carbonfools, Vad Fruttik és Borfesztivál Esztergomban... Harry herceg után Lothar Matthäus jön? Hírösszefoglaló

Világbajnoki cím és összesen nyolc érem – vb-n remekeltek az esztergomi kick-boxosok
2014. Szeptember 24. 08:24, szerda | Helyi

Nyolc érmet szereztek a Rimiben megrendezett világbajnokságon az Esztergomi Kick-box SE és a Nyergesújfalu SE kick-box szakosztályának versenyzői a közelmúltban. Gremen Petra világbajnokként térhetett haza.

Schumacher elhagyhatta a kórházat – otthon gyógyul tovább
2014. Szeptember 10. 07:24, szerda | Bulvár

Michael Schumacher menedzsere, Sabine Kehm megerősítette, a hétszeres világbajnokot hazaszállította családja svájci otthonába. Az F1 legenda 254 nap után térhetett haza.

2012. Május 29. 07:21, kedd | Sport

Holtan bukkantak a bokszlegendára

Negyvenöt éves korában vasárnap elhunyt a volt profi ökölvívó világbajnok Johnny Tapia.

2012. Május 28. 07:09, hétfő | Sport

Berki Krisztián Európa-bajnok!

Berki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben vasárnap a férfi tornász Európa-bajnokságon, Montpellier-ben.

2012. Május 25. 07:19, péntek | Sport