Hírek
2020. Május 13. 08:15, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/illusztráció: pixabay
Rokona mobilját lopta el egy férfi Esztergomban
Lopás megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Esztergomi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya egy 29 éves esztergomi férfi ellen.
A gyanú szerint K. B. május 2-án ellopta rokona mobiltelefonját, majd még aznap eladta azt egy ismerősének. A tettest május 12-én hallgatták ki gyanúsítottként az esztergomi nyomozók.
A férfi beismerte a bűncselekmény elkövetését. Elmondta, hogy egy rövid ideig rokonainál lakott, és mivel nem volt pénze, ellopta egyikük telefonját, amit az egyik asztalra letéve talált.
Korábbi cikkek:
Verekedésbe torkollott egy élettársi kártyaparti Esztergomban
Több mint 430 milliót csalt ki a befektetési csaló
Megfente a kését, majd megfenyegette a nagymamáját, hogy elvágja a torkát
Bedrogozva ült volán mögé, már nem először
Ellopott laptop előkerülésében segítsünk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
