Városlista
2025. szeptember 26, péntek - Jusztina

Hírek

2018. Április 08. 08:17, vasárnap | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Halálos baleset a táti úton

Halálos baleset a táti úton

Halálos baleset történt vasárnap reggel 6 óra 35 perc körül a Táti úton.

Szalagkorlátnak ütközött egy személyautó vasárnap reggel a 117-es út Tát és Esztergom közötti szakaszán.

A jármű eddig tisztázatlan okból áttért a szemközti forgalmi sávba, majd az úttestről lehaladva egy beton szegélynek ütközött. A járműben utazók közül elsődlegesen egy utas súlyosan, kettő könnyebben sérült, míg egy 19 éves fiú a helyszínen életét vesztette - számolt be a rendőrség az esetről.

A balesethez az esztergomi hivatásos tűzoltók és a nyergesújfalui katasztrófavédelmi őrs hivatásos tűzoltói érkeztek ki, akik áramtalanították a járművet és megkezdték a műszaki mentést - közölte a katasztrófavédelem.

A munkálatok idejére a 117-es út érintett szakaszát teljesen lezárták.

FRISSÍTÉS:
Az útzárat már feloldották, a helyszínt a kertvárosi polgárőrök biztosítják, amíg megérkezik a roncshoz a darus autó.

FRISSÍTÉS2:

Már zajlik a műszaki mentés

Fotók: Nagy László

További fotók: Sinogli Ibolya

Kapcsolódó cikk:

Súlyos motorbaleset történt a táti úton

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 12:35, péntek | Helyi

Több százan vettek részt a Richter Egészségdélelőttön

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi

KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK

A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.