2024. április 16, kedd - Csongor

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.

Lelkes tömeg fogadta a téli olimpiáról hazatért magyar sportolókat
2018. Február 25. 18:59, vasárnap | Belföld

Több száz fős lelkes tömeg, családtagok, barátok, szurkolók és a sajtó munkatársai fogadták vasárnap kora délután a Gyakorló Jégcsarnokban a phjongcshangi téli olimpiáról hazatért magyar sportolókat.

Profi kempo Európa-bajnok lett Pokorni Ádám és Szendrei Rebeka
2017. November 22. 11:56, szerda | Helyi

Profi kempo Európai-bajnoki övet nyert Pokorni Ádám és Szendrei Rebeka a hétvégén Esztergomban lezajlott Győzelmek Éjszakája 9 elnevezésű küzdősport gálán.

Idén sem lesz Szuperkupa
2017. Június 09. 05:00, péntek | Sport

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a klubok kérésének eleget téve nem írta ki tavaly tavasszal a Szuperkupát, amelyre így idén nem kerül sor.

Országos bajnokok lettek megyénk ifjú atlétái
2017. Június 05. 18:18, hétfő | Helyi

Országos Atlétika Diákolimpia bajnoki címet szereztek megyénk tanulásban akadályozott tanulói a közelmúltban Nyíregyházán. Esztergomi diákok is erősítették az alakulatot.

Bajnok az ESC – rangadóval koronázták meg a szezont a sakkozók
2017. Március 06. 07:44, hétfő | Helyi

Megnyerte Komárom-Esztergom megye M1-es sakkbajnokságát vasárnap az Esztergomi Sakk Club tagjai.

Rio 2016 - Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is
2016. Augusztus 10. 07:30, szerda | Sport

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Rio 2016 – újabb magyar arany, ezúttal is Hosszú Katinka lett bajnok
2016. Augusztus 09. 07:16, kedd | Sport

Hosszú Katinka a 400 méter vegyesen aratott diadala után a 100 méter hát hétfői fináléjában is aranyérmet nyert a riói olimpián.

EURO-2016 - Portugália az Eb-bajnok
2016. Július 10. 23:57, vasárnap | Sport

A portugál labdarúgó-válogatott Eder hosszabbításban szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a házigazda francia csapatot a 15. labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében.

Meghalt Ferjáncz Attila örökös magyar ralibajnok
2016. Április 23. 14:00, szombat | Sport

Hatvankilenc éves korában meghalt Ferjáncz Attila örökös magyar ralibajnok - a hírt fia közölte szombaton a Facebook-oldalán.

Túraautó-vb – privát bajnok lett Michelisz Norbert
2015. November 28. 09:59, szombat | Sport

Michelisz Norbert a harmadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) utolsó futamán, ezzel - maga mögött tartva legnagyobb riválisát, a marokkói Mehdi Bennanit - megszerezte a privát bajnoki címet.

Címvédéssel tizenharmadszor bajnok a Vitéz-sereg
2015. Június 29. 07:14, hétfő | Helyi

Megvédte címét és tizenharmadszor is bajnok lett az Esztergomi Vitézek rögbicsapata június 27-én a Prímás-szigeti RCH Stadionban.