Maráz Zsuzsanna ismét emberfeletti teljesítménnyel a legjobb magyar a Spartathlonon
2017. Szeptember 30. 10:03, szombat | Helyi

Több mint két órával megjavította tavalyi idejét Maráz Zsuzsanna az idei 246 kilométeres Spartathlonon, amit az esztergomi ultrafutó a leggyorsabb magyarként teljesített.

2017. Szeptember 23. 09:44, szombat | Helyi

Esztergomi és táti elismertjei is vannak az idei megyei Príma Díj kitüntetésnek. Mellettük esztergomi vállalkozót is díjaztak.

Maráz Zsuzsannán még az ítéletidő sem fogott ki és újra megnyerte az Ultrabalatont
2017. Május 21. 08:54, vasárnap | Helyi

Az esztergomi Maráz Zsuzsanna ismét megnyerte az Ultrabalaton futást a nők között. A hétvégén rendezett versenyen nem kedvezett az időjárás a sportolóknak, az esztergomi futó mégis zsinórban harmadszor győzött.

Emberfeletti teljesítmény Esztergomból – Maráz Zsuzsa célban a Spartathlon
2016. Október 01. 11:11, szombat | Helyi

Hihetetlen teljesítménnyel 27 óra 47 perc alatt futotta le Maráz Zsuzsanna az idei Spartathlont. A pénteken Athénból rajtoló 246 kilométeres versenyen az Esztergomi Futóművek ultrafutója első magyarként ért célba.

Férfiakat megszégyenítő esztergomi női futórekord
2013. Szeptember 16. 08:19, hétfő | Helyi

Abszolút magyar bajnok lett hétvégén Maráz Zsuzsanna a balatonalmádi 12 órás országos bajnokságon. Az Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület futója ráadásul a férfiakat is lekörözte, tíz kilométert vert a legjobbra.