2024. április 19, péntek - Emma

Ingyenes úszásoktatás, BL-győztes vízilabda oktató – Ismerd meg a REVSE Vízilabda és Úszó Sportegyesület
2019. Március 08. 08:00, péntek | PR

Junior aquatlon világbajnok, felnőtt magyar bajnok aquatlon és triatlon, felnőtt európa-bajnoki bronzérmes triatlonista, az év triatlon edzője korcsoportjában, Esztergomban a REVSE Vízilabda és Úszó SE alapítója.

Bajnokok Ligája győztes pólóssal erősítenek az esztergomi vízilabdások
2018. Január 18. 11:36, csütörtök | Helyi

Sikeres évet zárt a Rendes Esztergomi Vízilabda Sportegyesület, mely újult erővel és egy BL-győztes pólóssal vág neki az újabb évnek.

Esztergomi sportoló az év triatlonosa, edzője az év trénere
2017. Január 10. 13:46, kedd | Helyi

Esztergomi sikerpáros: Sebők Klaudia bekerült a 2020-as Tokyoi Olimpiai Programba, miután a triatlonos lett 2016-ban is az Év Junior sportolója. Edzője Rendes Csaba pedig az év edzője lett ebben a korcsoportban a minap.

Esztergomi bronzérmes az aquatlon vb-n - Rendes Csaba sikere
2013. Szeptember 11. 17:10, szerda | Helyi

Az esztergomi Rendes Csaba bronzérmes lett a triatlonos világbajnoki sorozat londoni döntőjének egyik előversenyén, a szerdai aquatlon-világbajnokságon.

Rendes Csaba aranyéremmel debütált új klubjában
2013. Május 19. 08:00, vasárnap | Helyi

Megnyerte az Egerben rendezett országos triatlon bajnokság versenyét múlt héten Rendes Csaba. Az esztergomi sportoló ezzel aranyéremmel mutatkozott be új egyesületében, az Egri Triatlon Klubban.