2024. április 24, szerda - György

Hírek

Vízilabda: Jó kezdés az Új-Hullám csapatánál
2014. Október 31. 13:17, péntek | Helyi

Jól kezdte a bajnoki évet az Új-Hullám SE ifjúsági vízilabda csapata. A Budapest Bajnokságban szereplő gárda három forduló és öt mérkőzés után jelenleg a harmadik helyen áll a Vasas SC és a BVSC mögött.

Szenzációs siker a magyar tollaslabda sportban
2014. Október 28. 10:19, kedd | Sport

Egyedülálló sikert ért el két magyar tollaslabdázó a portugáliai Caldas da Rainha-ban 2014. szeptember 21-27 között a több mint 800 versenyző indulásával megrendezett Senior Tollaslabda Európa Bajnokságon.

Újabb nagy Vitéz-siker – legyőzve Velence is
2014. Október 28. 07:52, kedd | Helyi

Velencét is legyőzte az esztergomi rögbicsapat a hétvégén, a fiúk utolsó szezonbeli bajnokijukon hazai pályán arattak nagyarányú sikert.

Újabb esztergomi master arany fekvenyomásban - VIDEÓ
2014. Október 24. 08:00, péntek | Helyi

Ismét aranyérmet szerzett Fonyódi György fekvenyomásban, a master versenyző ezúttal október 18-án Budapesten diadalmaskodott a Scitek Raw Power 2014 Nemzetközi Fekvenyomó Kupán.

Idén is ELTE FIT Night
2014. Október 16. 09:29, csütörtök | Életmód

Idén is több mint 1000 egyetemistát vár a negyedik alkalommal megrendezendő ELTE FIT Night éjszakai szabadidős sportfesztiválra dr. Gömör Iván, az esemény ötletgazdája és főszervezője.

Nagy Vitéz-győzelem a Kosok ellen
2014. Október 07. 07:47, kedd | Helyi

Idegenben lépett pályára az Esztergomi Vitézek csapata a nemrég kezdődött bajnokságban a hétvégén. Ezúttal a Budapesti Kosok vártak a fiúkra, akik nagyarányú győzelmet arattak.

Sima Vitéz-siker a bajnoki nyitányon
2014. Október 02. 07:50, csütörtök | Helyi

Sima győzelemmel nyitotta az új bajnoki szezont az Esztergomi Vitézek csapata. A fiúk a fehérvári rögbiseket verték meg 56-6-re múlt szombaton az esztergomi rögbi pályán.

Világbajnoki cím és összesen nyolc érem – vb-n remekeltek az esztergomi kick-boxosok
2014. Szeptember 24. 08:24, szerda | Helyi

Nyolc érmet szereztek a Rimiben megrendezett világbajnokságon az Esztergomi Kick-box SE és a Nyergesújfalu SE kick-box szakosztályának versenyzői a közelmúltban. Gremen Petra világbajnokként térhetett haza.

Vitéz-győzelem a nyitányon
2014. Szeptember 23. 11:29, kedd | Helyi

Nagyarányú győzelemmel kezdte az idényt az Esztergomi Vitézek felnőtt csapata, mely a hétvégén a fővárosba látogatott.

Ismét az EKKE nyerte az Erzsébet Kupát
2014. Szeptember 19. 07:52, péntek | Helyi

Idén is megrendezte az Esztergomi Kosárlabda Közhasznú Egylet (EKKE) az Erzsébet Kupát, melynek az időjárás miatt szeptember 14-én végül a Dobó tornacsarnoka adott otthont. A házigazdáknak ezúttal is sikerült nyerniük.

Zrínyi Miklós mesteredző is a Megyei Príma Díj jelöltjei közt
2014. Augusztus 27. 10:44, szerda | Helyi

Zrínyi Miklós kick-box mesteredző is azok közt a jelöltek közt szerepel, akik esélyesek a Vállalkozók Országos Szövetsége megyei szervezetének Megyei Prím Díjára. A közönség is szavazhat!

Esztergomi ezüst a szenior úszó országos bajnokságon – VIDEÓ
2014. Augusztus 25. 09:29, hétfő | Helyi

Ezüstérmet szerzett az esztergomi Fonyódi György szeniorúszó a közelmúltban lezajlott Balatonfüred-Tihany Öbölátúszáson, mely egyben a Szenior Úszók Nyílt Hosszútávúszó Országos Bajnoksága is.