2024. május 6, hétfő - Ivett

Remekelt a Mészöly Focisuli - Csolnok lett a legjobb megyei csapat
2016. December 14. 07:48, szerda | Helyi

Folytatódott a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a hagyományos téli rendezvénysorozat a hétvégén. Vasárnap került sor a VIII. Winkler János Serdülő Kupára, melyet végül a csolnoki fiatalok hódítottak el.

Ismét teltház a Pézsában - Tatai győzelem az Osvald-kupán
2016. November 29. 10:52, kedd | Helyi

Immár nyolcadik alkalommal rendezte meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok az Osvald Béláról elnevezett teremfocitornát, amelyen az idén is tíz-tizenegy éves gyerekek rúgták a labdát.

A Mindszenty nyerte a tehetségkutató focikupát
2016. November 14. 11:10, hétfő | Helyi

Elkezdődött a téli szezon a Pézsa Tibor Sportcsarnokban, és ezáltal a teremkupák sorozata is. Múlt pénteken már 8. alkalommal zajlott le a Kertész Kálmán kupa, melyet végül a Mindszenty iskola nyert.

Rozoga Kupával zárta az idényt az esztergomi teremfoci
2016. Március 09. 13:10, szerda | Helyi

A Rozoga Kupával zárta le a 2015/16-os teremlabdarúgó szezon az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok. Az idényben októbertől márciusig 19 torna zajlott le a sporiban.

Rekordnevezés a jubileumi Öreg Porga focikupán
2016. Február 09. 12:55, kedd | Helyi

A régió legnagyobb focikupájává nőtte ki magát a 40 év feletti játékosoknak szervezett Öreg Porga Focikupa. Idén a tizedik kiírásra ugyanis 16 csapat nevezett be.

Rangadó után őszi bajnok a Szent Erzsébet csapata
2013. November 21. 08:15, csütörtök | Helyi

Rangadóval zárult a héten az utolsó őszi forduló az ötödik Csabai Lajos Középiskolás Teremfoci Bajnokságban. A két éllovas közül a Szent Erzsébet csapata nyert és így az élen várhatja a folytatást.

Hihetetlen izgalmak a Csabai Lajos terembajnokságban
2013. November 13. 09:30, szerda | Helyi

Óriási, izgalmakkal teli mérkőzéseket nyújtott a Pézsa Tibor Sportcsarnok Csabai Lajos Középiskolás Teremfoci Bajnokságának a hatodik fordulója hétfőn.

Túl a Csabai terembajnokság negyedik játéknapján
2013. Október 26. 08:21, szombat | Helyi

Lezajlott az ötödik Csabai Lajos középiskolás teremfoci bajnokság negyedik fordulója is, mely után továbbra a is a Dobó gimnázium csapata áll a lista élén veretlenül. Eredmények és tabella.

Újra Csabai Lajos terembajnokság – Dobó az élen
2013. Október 17. 09:09, csütörtök | Helyi

Már a harmadik fordulója zajlott le a ötödik Csabai Lajos Középiskolás Teremfoci Bajnokságnak a hét elején. Az őszi fordulókat a Dobó csapata kezdte a legjobban, három győzelemmel áll a tabella élén.

Újra éllovas váltás a terembajnokságban
2013. Április 10. 09:56, szerda | Helyi

Nagyarányú vereséget szenvedett a listavezető Dobó az Árpád-házi csapatától, a Szent Imre pedig legyőzte a Zsigmondy játékosait, ezzel újra változott az állás a tabella élén az esztergomi sportcsarnok terembajnokságán.

Újra kupát nyert Lábatlan az esztergomi legendáról elneveztet tornán
2013. Március 05. 10:26, kedd | Helyi

Lábatlan címvédőként idén is elhódította az esztergomi sportcsarnok legnagyobb hagyománnyal rendelkező kupájának, a Pellinger-tornának a trófeáját vasárnap.

Nem rozogák az 50 év feletti kupagyőztesek
2013. Február 26. 08:24, kedd | Helyi

Idén is megrendezte 50 év felettiek számára Rozoga Kupát az esztergomi sportcsarnok. A tornán vasárnap négy csapat mérkőzött meg, melyek közül a Kékek elnevezésű együttes nyert.