2024. április 27, szombat - Zita

Vasárnap kezdi az NB II-t a Dorog
2016. Július 27. 08:20, szerda | Helyi

Hamarosan megkezdi NB II-es szereplését a Dorogi FC, már ugyanis megvan a bajnoki széria sorsolása. Első meccsét hazai pályán vasárnap játssza a feljutott csapat Cigánd ellen.

Cápa bajnokságon remekeltek az Új-Hullám úszói
2016. Július 25. 14:56, hétfő | Helyi

Július 20. és 23. között zajlott le első Cápa OB, melyen 82 egyesület 479 versenyzője mérkőzött meg a fővárosban. Az Új-Hullám SE pontversenyben a 38. helyen végzett a 82-ből.

Körözött tizenévesek törtek be egy táti boltba
2016. Július 25. 07:55, hétfő | Helyi

Az esztergomi rendőrök tetten érték a három fiatalt.

Egy öngyilkosságot megkísérlőt és egy idős nénit mentettek a dorogi rendőrök
2016. Július 23. 09:30, szombat | Helyi

Két dorogi lakos életét mentették meg a rendőrök szombat hajnalban.

Fitness nap az Öböl Beach-en
2016. Július 18. 13:18, hétfő | Helyi

Alakformáló aerobic, kangoo, jumping, spinracing, kick-box aerobic, zumba, vízi torna - Fitness napot rendez július 30-án a dorogi Öböl Music Beach.

Új-Hullám: 15 arany, 14 ezüst és 14 bronz Esztergomban
2016. Június 29. 07:42, szerda | Helyi

A dorogi Új-Hullám SE úszói részt vettek a XXXVI. Szent István Kupán június 25-én, szombaton Esztergomban. A dorogi csapat a pontverseny harmadik helyén végzett, összesen 15 aranyat, 14 ezüstöt és 14 bronzérmet szerzett.

Megerőszakolta fia barátnőjét a felfüggesztettben lévő dorogi férfi
2016. Június 24. 13:10, péntek | Helyi

Fiának fiatalkorú barátnőjét erőszakolta meg a minap egy dorogi férfi. A gyanúsítottat korábban már elítélte a bíróság más bűncselekményért.

Így szurkolt Dorog a válogatottunknak - LÉGI VIDEÓ
2016. Június 23. 13:06, csütörtök | Helyi

A dorogi szurkolók is javában kivették a részüket a válogatottnak való szurkolásban.

Lévai Zoltán Eb-aranyérmet nyert a junior birkózók között
2016. Június 22. 13:12, szerda | Helyi

Lévai Zoltán aranyérmet nyert a 74 kilós kötöttfogású birkózók versenyében a bukaresti junior Európa-bajnokságon.

Újra a kórháznak jótékonykodnak a motoros angyalok Esztergomban
2016. Június 22. 11:18, szerda | Helyi

Szombaton ismét jótékonysági motoros felvonulást rendeznek az esztergomi kórházért a helyi és környékbeli motorosok. A rendezvény Dorogról indul, majd Esztergomon át – a kórházat érintve – Sárisápig tart.