2024. április 19, péntek - Emma

Másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata
2017. Június 05. 09:11, hétfő | Sport

Megvédte címét, és a klub története során másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata, miután vasárnap, a kecskeméti döntőben 28-3-ra legyőzte a házigazda KARC gárdáját.

Húsz érmet gyűjtöttek az Új-Hullám ifjú úszói
2017. Május 26. 09:52, péntek | Helyi

Hét arany, hat ezüst és hét bronérmet szereztek a dorogi Új-Hullám SE ifjú tehetségei a megyei úszó bajnokságon szombaton Komáromban.

Tizenkilenc klub kapott első osztályú licencet az MLSZ-től
2017. Május 10. 14:35, szerda | Sport

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottsága 19 klubnak adott első osztályú licencet.

Így áll az F1-es pontverseny az Orosz Nagydíj után
2017. Május 01. 05:00, hétfő | Sport

A vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása (a formula1.com alapján):

Két gólon múlott a pont az esztergomi kézis fiúknak – VIDEÓ és FOTÓGALÉRIA
2017. Április 25. 07:55, kedd | Helyi

Kétgólos vereséget szenvedett a hétvégén Esztergom férfi kézilabda csapata a megyei bajnokságban. A fiúk a Komárom II. együttesét fogadták a sportcsarnokban. A játékosok már készülnek a következő összecsapásra.

Top 5 a cél Miskolcon! - Kezdődik a Magyar Rallye Bajnokság
2017. Március 29. 21:52, szerda | Sport

A hétvégén a 23. Miskolc Rallye-val, 5 hónapos szünetet követően kezdődik a Magyar Rallye Bajnokság.

Kezdődik a rögbiszezon Esztergomban
2017. Március 08. 11:28, szerda | Helyi

Szombaton hazai starttal indul a az NB I-es rögbi bajnokság az Esztergomi Vitézek RAFC számára.

Szoros végeredménnyel kapott ki a Vitéz-sereg
2016. November 21. 15:46, hétfő | Helyi

Nem sok kellett ahhoz, hogy legyőzze a tavalyi bajnokot az Esztergomi Vitézek együttesének szombaton. Egy szoros meccset játszott a két bajnokesélyes Esztergomban.

Ismét keményen kiosztotta ellenfelét a Vitéz-sereg
2016. November 07. 08:01, hétfő | Helyi

Már a 15. másodpercben vezetett a Vitéz-sereg a hétvégi bajnokin a Százhalombattai Bulldogok ellen idegenben. Az esztergomi együttes végül óriási arányban győzött is.

Kemény meccs vasárnap Dorogon – jól kezdett az NB II-ben a csapat - VIDEÓVAL
2016. November 05. 07:00, szombat | Helyi

A tizenhatodik fordulóval valamint a Kisvárda együttesével folytatódik a labdarúgó NB II-es bajnokság a Dorog számára. A fiúk hazai pályán játszanak vasárnap.

Kezdődik a kézis szezon Esztergomban
2016. Szeptember 14. 11:12, szerda | Helyi

Szeptember 17-én játsszák első szezonbeli tétmeccsüket az esztergomi kézilabdázók. Női és férfi csapat is pályára lép a Dobó gimnáziumban.

Bajnoki címek után vb-re mehetnek az esztergomi kick-boxosok
2016. Május 31. 14:07, kedd | Helyi

Felnőtt és utánpótlás bajnoki címek, érmek és vb-kvalifikáció - mindezt érték el a Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia bunyósai hétvégén Esztergomban a Magyar Bajnokság döntőjében.