2024. május 3, péntek - Tímea

Teljes a Labdarúgó Magyar Kupa elődöntős mezőnye
2017. Április 06. 07:08, csütörtök | Sport

Idegenben szerzett több góllal a Vasas jutott be negyedikként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe.

Bástya győzelemmel a Rozoga Kupa zárta a teremszezont
2017. Március 07. 10:08, kedd | Helyi

A Rozoga Kupával zárta a teremfociidényt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok a minap. A zárótorna trófeáját végül a Bástya csapata gyűjtötte be.

Megvédte bajnoki címét a Bástya az Öreg Porga Kupán
2017. Február 20. 11:24, hétfő | Helyi

A Bástya elnevezésű csapat nyerte idén is az Öreg Porga Kupát. A torna a minap ért véget, melyen 12 együttes mérkőzött meg egymással. A Bástya sorozatban harmadszor hódította el a trófeát.

A Mindszenty csapata nyerte a Szén-kupát
2017. Február 15. 09:51, szerda | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 9 iskola nevezett be a rendezvényre, végül a tornát a Mindszenty alakulata nyerte meg.

Összecsaptak a fiatalok a spori idei legnagyobb kupáján
2017. Január 16. 11:22, hétfő | Helyi

Minden évben január elején rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok a Kertműves Kupát, U-19-es csapatok számára. Idén is 16 csapat nevezését fogadták el a rendezők.

Óriási terem rögbi tornán az iskolások
2016. December 09. 06:00, péntek | Helyi

Soha nem látott mértékű Mikulás Terem Rögbi Tornát tartott az Esztergomi Vitézek Rugby AFC december 7-én 12 és 16 óra között a Pézsa Tibor sportcsarnokban,

Lábatlan nyerte a Kertes Kupát
2016. December 05. 12:41, hétfő | Helyi

Folytatta téli rendezvénysorozatát a Pézsa Tibor Sportcsarnok, mely ezúttal a 12-13 éves gyerekeknek rendezte meg a minap a VIII. Kertes László Kupát.

Újabb NB I-es ellenfél jön Dorogra – sorsoltak a kupában
2016. December 02. 08:30, péntek | Helyi

A címvédő Ferencváros a Honvédot kapta ellenfélnek a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A Dorog pedig a bajnoki listavezető Vasast.

Megverte az NB I-es MTK-t a Dorog a kupában
2016. November 30. 18:23, szerda | Helyi

A Videoton FC és az MTK is kikapott alacsonyabb osztályú ellenfele otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának szerdai játéknapján, így nem jutott tovább a nyolcaddöntőbe.

Női kézilabda Kárpát Kupa - Döntőben a magyar válogatott
2016. November 27. 04:00, vasárnap | Sport

A jövő vasárnap kezdődő svédországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 30-26-ra legyőzte a hollandok B-csapatát a kolozsvári Kárpát Kupa felkészülési torna szombati elődöntőjében.

Teltház a Pézsában, Esztergom nyert
2016. November 26. 07:18, szombat | Helyi

Esztergom csapata nyerte meg a minap a Tarnóczi Imre Tornát, melyen 8-9 évesek küzdenek a végső győzelemért.