Ilyen lesz az új busz- és vasúti pályaudvar!

Megérkeztek az első látványtervek az új csomópontról. Hamarosan videóval is jelentkezünk!

Szemétégető: nem kell félnetek, jó lesz - a Most-Híd minisztere szerint

Solymos már-már Szabó Eugen-i retorikát használva magyarázza el a tutit, miszerint csak érzelmi alapon tiltakozunk. De kérem, hát ezt hívják túlélési ösztönnek...

2017. Március 18. 13:04, szombat |

A második világháborúban a Szamárhegyi harcokban elesettekre emlékeztek ma.

Itt állnak traffik a következő napokban Esztergom környékén
2017. Március 18. 05:00, szombat |

Szokásunkhoz híven ezúttal is közzétesszük a rendőrség tervezett sebességméréseinek helyszíneit Esztergom térségében. Az előttünk álló egy hétben az alábbi helyeken mérnek az egyenruhások.

190 kilométerre van a Tátra, mégis látszik a Pilisből

Persze, ehhez óriási szerencse kell és kristálytiszta idő!

Új kölcsönzőhelyek segítik az esztergomi olvasókat

Két új helyszínen is kölcsönzési lehetőséget biztosít az esztergomi könyvtár áprilistól.

Esztergomi szerencsés nyert a Blikkel
2017. Március 18. 04:00, szombat |

Szerencsés napja volt egy esztergomi Blikk olvasónak, Juhász Péterné Hajnalkának (50), hiszen övé lett a 40 ezer forint értékű Spar-utalvány az újság Nagy Dobás című játékán.

Szenzációs vívással bronzérmes az esztergomi tehetség
2017. Március 17. 12:44, péntek |

Bronzérmes lett Molnár Emma az esztergomi Szent György Vívó Egyesület sportolója hétvégén Budapesten a 2006-ban és a később születettek vívók versenyén.

Esztergomi énekes a Dunakanyar Hangja verseny döntőjében - VIDEÓVAL
2017. Március 17. 10:40, péntek |

Bejutott a Dunakanyar Hangja énekverseny döntőjébe az esztergomi Arányi Zsolt. Az A ZENEkar frontembere szombaton a legjobb 15 között döntőzik Dunakeszin.

Rengeteg az ittas vezető és a gyorshajtó – kiemelt akciót tartott a rendőrség
2017. Március 17. 08:12, péntek |

Több mint 5500 autóst ellenőriztek a rendőrök az elmúlt két hétben a megyében. Az akció során 45 ittas gépkocsivezetőt, 602 gyorshajtót szűrtek ki a forgalomból az egyenruhások.

Szenzáció az esztergomi motocross pályán – VB- és Eb-győztesek közt dobogón a helyi ifjak
2017. Március 17. 05:02, péntek |

Világ- és Európa-bajnokok részvételével zajlott le az első szezonnyitó motocross verseny Esztergomban. Mégis sikerült mind három helyi versenyzőnknek a dobogóra állni.