2024. május 6, hétfő - Ivett

Újra rali hétvégén térségünkben
2014. November 19. 09:41, szerda | Helyi

Bajna és Lábatlan között újra lesz rali a hétvégén, november 22-én és 23-án ugyanis lezajlik a Magyar Amatőr Rallye Bajnokság nyugati régiójának hatodik, egyben utolsó futama.

Esztergomban nagyon kikapott a Fekete Sereg
2014. Október 20. 12:05, hétfő | Helyi

Óriási arányban verte meg az Esztergomi Vitézek csapata a Battai Fekete Sereg együttesét a hétvégén a Prímás-szigeten.

Nagy Vitéz-győzelem a Kosok ellen
2014. Október 07. 07:47, kedd | Helyi

Idegenben lépett pályára az Esztergomi Vitézek csapata a nemrég kezdődött bajnokságban a hétvégén. Ezúttal a Budapesti Kosok vártak a fiúkra, akik nagyarányú győzelmet arattak.

Esztergomi arany master fekvenyomásban - VIDEÓ
2014. Október 02. 08:00, csütörtök | Helyi

Aranyérmet szerzett Fonyódi György a fekvenyomó magyar bajnokságon master kategóriájában minap Gyulán.

Sima Vitéz-siker a bajnoki nyitányon
2014. Október 02. 07:50, csütörtök | Helyi

Sima győzelemmel nyitotta az új bajnoki szezont az Esztergomi Vitézek csapata. A fiúk a fehérvári rögbiseket verték meg 56-6-re múlt szombaton az esztergomi rögbi pályán.

Vitéz-győzelem a nyitányon
2014. Szeptember 23. 11:29, kedd | Helyi

Nagyarányú győzelemmel kezdte az idényt az Esztergomi Vitézek felnőtt csapata, mely a hétvégén a fővárosba látogatott.

Indul a rögbiszezon - vasárnap pályán az Esztergomi Vitézek
2014. Szeptember 17. 14:02, szerda | Helyi

Beérkeztek a nevezések a Magyar Rögbi Szövetség 2014/15-ös versenyszezonjára, mely során 12 csapat indul a bajnoki címért két, területi alapon elkülönülő csoportban. Vasárnap pályán a Vitézek.

20 éves az EKKE – Erzsébet Kupával ünnepelnek az esztergomi kosarasok
2014. Szeptember 02. 07:30, kedd | Helyi

Rég tudósítottunk már az esztergomi kosarasokról, pedig a pályákon az élet nyáron sem állt meg. Erős Pétert, az Esztergomi Kosárlabdázók Közhasznú Egyletének elnökét kérdeztük az elmúlt hónapok eseményeiről.

Meggyőző Vitéz-siker – döntőben az esztergomi csapat
2014. Június 16. 13:31, hétfő | Helyi

Nagy várakozás előzte meg a szombati döntőbe jutásért Esztergomban játszott rögbi találkozót, hiszen a két nagy rivális csapott össze a Prímás-szigeten az RCH pályán, ahol sikerül a Vitézeknek kiharcolni a győzelmet.

Rájátszás: szombaton a döntőért játszik a Vitéz-sereg
2014. Június 11. 11:02, szerda | Helyi

Szombaton legnagyobb riválisa, a Battai Bulldogok ellen lép pályára az Esztergomi Vitézek rögbi csapata a prímás-szigeti RCH Stadionban a rájátszásban. Presztízscsatában dől el, hogy melyik alakulat jut be a döntőbe.

Elképesztő különbségű győzelmet arattak az Esztergomi Apródok
2014. Június 03. 07:59, kedd | Helyi

Óriási különbséggel nyerte meg hétvégi meccsét az NB I-es esztergomi rögbicsapat. Az Esztergomi Apródok a Velencei Cápák alakulatát fogadták hazai pályán.

Kikaptak a Vitézek – harmadik helyről játszanak a döntőért
2014. Május 27. 07:54, kedd | Helyi

Vereséget szenvedett Kecskemét csapatától az Esztergomi Vitézek együttese a hétvégén a Prímás-szigeten. Rögbiseink mindössze két ponttal maradtak alul. Az elődöntőben a Bulldogok várnak rájuk.