2024. április 19, péntek - Emma

Az FC Firka nyerte a spori legendás vezetőjéről elnevezett kupát
2018. Január 02. 11:26, kedd | Helyi

Minden évben a két ünnep között rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok az intézmény egykori legendás vezetőjéről elnevezett Rozi Kupát, felnőtt kispályás focicsapatok részére.

Majd 900 millió a karácsonyfa alatt Esztergomban - Több projekt is nyert!
2017. December 21. 17:07, csütörtök | Helyi

Palatinus-tó környezetének fejlesztése, a Dobó iskola épületének és a sportcsarnoknak az energetikai felújítása is megvalósulhat. A pályázatok összege mintegy 900 millió forint.

Ezüstös esztergomi siker a Kertes-kupán
2017. December 01. 12:55, péntek | Helyi

Folytatta téli rendezvénysorozatát az Esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok, ahol legutóbb a 12-13 éveseknek rendezték meg a Kertes László Kupát a spori szervezői.

Küzdelmes presztízscsatában nyerték a Szendy-kupa döntőjét az esztergomi fiatalok
2017. November 27. 10:35, hétfő | Helyi

Folytatta a Pézsa Tibor Sportcsarnok rendezvénysorozatát, a néhai Szendy Gáborról elnevezett 7-8 osztályosoknak kiírt iskolai tornával pénteken. Dorogi és esztergomi fiatalok játszották a döntőt.

Ezüstös Esztergom - a legifjabbak meccseltek a spori Tarnóczi Kupáján
2017. November 21. 10:03, kedd | Helyi

Teltház zajlott le vasárnap az esztergomi Pézsa Tibor sportcsarnokban a 8-9 éveseknek kiírt Tarnóczi Kupa. A térség csapatai közül Esztergom az ezüstérmet szerezte meg.

Hajrá lányok! Most a sporiban szurkolhatunk!!!
2017. November 10. 07:53, péntek | Helyi

Újra hazai pályán játszanak a hétvégén az esztergomi kézis lányok.

Félidőben a kispályás bajnokság - Így áll a tabella!
2017. Október 18. 11:51, szerda | Helyi

Befejeződtek a 26. Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság őszi fordulói a Pézsa Tibor Sportcsarnok szervezésében.

Kemény bunyók és Győzelmek Éjszakája Esztergomban
2017. Október 11. 05:00, szerda | Helyi

Idén is megrendezi a már hagyományos nagygáláját a Fighting Kempo Esztergomban.

Kétmilliárdos sportcsarnok épülhet a szigeten
2017. Szeptember 29. 17:00, péntek | Helyi

A többfunkciós csarnok becsült összköltsége 2 milliárd forint, melynek önrészét az önkormányzat vállalja.

Ingyenes parkolás, strandjegy-árak, új sportcsarnok, iskolafelújítások – Napirenden Esztergom
2017. Szeptember 29. 07:33, péntek | Helyi

Képviselő-testületi ülés – 2017.09.28.

Bástya győzelemmel a Rozoga Kupa zárta a teremszezont
2017. Március 07. 10:08, kedd | Helyi

A Rozoga Kupával zárta a teremfociidényt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok a minap. A zárótorna trófeáját végül a Bástya csapata gyűjtötte be.

A Mindszenty csapata nyerte a Szén-kupát
2017. Február 15. 09:51, szerda | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 9 iskola nevezett be a rendezvényre, végül a tornát a Mindszenty alakulata nyerte meg.