Dorogi győzelem a Csabai Lajos Kupán Esztergomban
2018. Március 19. 13:57, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok munkatársai idén is megemlékeztek a legendás testnevelőről és edzőről, a néhai Csabai Lajosról.

Először rendezett kupát Szentkirályi Károly tiszteletére a spori
2018. Március 05. 10:35, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok első alkalommal rendezte meg a néhai Szentkirályi Károlyról elnevezett kupát a közelmúltban, amin 8-9 éves (1-2 osztályos) iskolások vettek részt.

Idén a Balassa és a dorogi gimi döntőzött a Csabai Lajos kupáért
2018. Március 01. 04:58, csütörtök | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok idén is megemlékezett a legendás testnevelőről és edzőről, a néhai Csabai Lajosról. Középiskolák 11-12 osztályosai küzdöttek meg a minap a Csabai Lajos trófeáért.

Címvédés az 50 év felettiek Rozoga Kupáján Esztergomban
2018. Március 01. 04:53, csütörtök | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben a Rozoga Kupával zárja a téli teremfoci rendezvénysorozatát.

Új bajnokot avattak az idei Öreg Porga Kupán
2018. Február 27. 05:01, kedd | Helyi

Véget értek a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a 40év feletti játékosoknak kiírt Öreg Porga Kupa küzdelmei. A kupára idén 12 csapat nevezett be a megye minden szegletéből, de volt alakulat Budapestről és Pest megyéből is.

Zsámbék vitte az esztergomi Pellinger-kupát
2018. Február 27. 05:00, kedd | Helyi

Zsámbék nyert, Esztergom a második, míg a Franka a harmadik helyen zárta a múlt szombati Pellinger Serdülő Focitornát a sportcsarnokban.

A Bottyán megvédve címét idén is megnyerte a Bajer-kupát
2018. Február 21. 05:01, szerda | Helyi

Ismét nagyszabású rendezvény helyszíne volt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok. Nyolc középiskola 9-10. osztályos tanulói küzdöttek a győzelemért a közelmúltban.

A Szent Erzsébet csapata nyerte az idei Szén János Kupát
2018. Február 17. 05:00, szombat | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa, 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 8 iskola nevezett be a rendezvényre, amely két pénteken át tartott.

Füst miatt kiürítették a tolnai sportcsarnokot
2018. Február 03. 17:19, szombat | Belföld

Egy kazán meghibásodása okozta füst miatt ki kellett üríteni a városi sportcsarnokot szombat délelőtt Tolnán, ahol teremlabdarúgó tornát rendeznek.

Címvédés az Ister-Granum Kupán
2018. Január 29. 10:55, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben segíti a környékbeli felnőtt focicsapatok tavaszi felkészülését az Ister-Granum teremtornával. Idén már a hatodik kupa várta a labdarúgókat.